Nasz adres
SIEDZIBA GŁÓWNA: ul. Karpacka 24, Bielsko-Biała
Rejestracja
+ (33) 815 - 87 - 15
Jesteśmy czynni
wg harmonogramu placówek

onas

O NAS

Firma Zdrowie i Rehabilitacja s.c. istnieje od 1999 r. Od kilkunastu lat oferuje swoim klientom szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz pasja, jaką wkładamy w pracę, zaowocowały uruchomieniem w 2010 r. nowoczesnej placówki przy ul. Karpackiej 24.

Nowa placówka posiada przestronny parking oraz dogodną lokalizację w pobliżu węzła komunikacyjnego. Liczący 300 m obiekt gwarantuje najwyższy standard opieki rehabilitacyjnej i został wyposażony w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny.

Obecnie nasza działalność koncentruje się w 2 placówkach: przy ul. Powstańców Śląskich 8 oraz ul. Karpackiej 24.

Wszystkie nasze placówki przygotowane są do rehabilitacji pacjentów z wieloma jednostkami chorobowymi oraz w pełni przystosowana do użytkowania przez pacjentów niepełnosprawnych.

NASZA MISJA

Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa pacjenta, dzięki której przez lata ugruntowaliśmy silną pozycję firmy na rynku usług rehabilitacyjnych.

NASZ ZESPÓŁ

Grono naszych specjalistów tworzy wykwalifikowany zespół lekarzy i rehabilitantów. Aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę, nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.

STREFA PACJENTA

W trosce o komfort naszych pacjentów, placówkę przy ul. Karpackiej 24 wyposażyliśmy w przestronną nowoczesną poczekalnię oraz w pokój pacjenta, w którym może przyjemnie spędzić czas w oczekiwaniu na zabiegi.